Nepotřebovala jsem praxi

Denisa › brigádnice

V Burger Kingu pracuji už skoro tři roky. Tato značka mi byla sympatická kvalitou a chutí svých produktů, a proto jsem se rozhodla zkusit štěstí právě tady.

Jako hlavní výhodu práce v Burger King beru, že si můžete psát požadavky dle svých časových možností, což je pro mě, jako pro studenta, nesmírně důležité.

Hrozně moc oceňuji, že zde má možnost kariérního růstu úplně každý. Já sama jsem se po roce a půl stala expertem a nyní zvažuji možnost jít na manažera směny.

Máme skvělý, přátelský kolektiv a manažery, kteří tě dokáží motivovat. Jsem šťastná, že toho všeho mohu být součástí.

Chci budovat kariéru

Jakub › vedoucí restaurace

Můj nástup do Burger King se datuje do roku 2014, kdy jsem, bez zkušeností a znalostí nastoupil na pozici vedoucího směny v restauraci BK Ostrava. Příjemným překvapením pro mne byla skvělá pozitivní atmosféra na směnách a nápomocní kolegové, kteří mi pomohli vstřebat kvantum informací, kterých se nahrnula v prvních dvou měsících hromada.

Jelikož jsem člověk ambiciózní a učenlivý, neměl jsem v plánu zůstat na této pozici dlouho. Společnost AmRest s.r.o. naštěstí umí své tvrdě pracující zaměstnance odměnit a již po roce a čtvrt následoval postup na vedoucího restaurace. Restauraci v Ostravě jsem vedl rok a půl, během této doby jsem vytrénoval svého nástupce z řad zaměstnanců z kuchyně, jelikož následoval přesun do Plzně, kde jsem otevřel první restauraci ve městě. Odměnou mi byl, za flexibilitu a ochotu přesunu, zisk řady benefitů.

Během 4 let, co jsem ve firmě, jsem získal řadu znalostí a zkušeností v mnoha oblastech od marketingu, přes HR, PR, vedení týmu, motivaci zaměstnanců, celkovou komunikaci jak slovem, tak písmem a zároveň jsem si zlepšil svou angličtinu a po dokončení kurzů získal certifikát C1.

Již brzy mě čeká další přesun a to nejen geografický, tak i kariérní.
Všechno je možné, stačí jen chtít.

Pracuji. A stále mám čas na děti.

Jana › manažerka

Již to bude dva a půl roku, co pracuju v Burger King.

Za tu dobu jsem poznala spoustu nových lidí, naučila se pracovat na pokladně a v kuchyni a nakonec se posunula až na vedoucí směny.

Další kariérní růst v podobě zástupkyně vedoucího restaurace mě v brzké době čeká a nejlepší na tom je, že si mohu budovat karieru aniž bych byla časově omezena. Času na rodinu mi zbývá spousty! :)

Můžete si plánovat směny, což jako maminka na rodičovské dovolené určitě oceníte, stejně tak jako zajímavé finanční ohodnocení a příjemný kolektiv.

Jazyk tu není překážkou

Dan › brigádník

Když jsem se před dvěma lety přistěhoval do Čech a začal zde studovat, tak jsem si chtěl ke studiu najít brigádu, abych si ušetřil na vysněný telefon. Ovšem kvůli mé špatné češtině jsem měl problém na pohovorech uspět. Příležitost mi dal až Burger King. 

Nejdříve jsem měl obavy, protože začátky v nové práci bývají většinou obtížné a nepříjemné. Ne však v Burger King. Zde ke mně byli všichni milí a přátelští a vše mi vysvětlili. Byl jsem rád za super kolektiv a nové kamarády, které jsem zde získal. Mým přáním bylo mít možnost být na pokladně. A i tuto příležitost jsem dostal. Díky tomu se moje čeština rapidně zlepšila. A já se dokonce několikrát stal pokladním měsíce.